Kategorie

  Produkty

   Części do przerzutek

   Produktów: 37

   Części zamiennie do przerzutek - co warto wiedzieć?

   Właściwa konserwacja i serwis przerzutek są kluczem do ich sprawnej pracy, ale czasami wymiana pewnych komponentów jest nieunikniona. Na rynku dostępne są różne części zamiennie do przerzutek, które pozwalają na naprawę lub modyfikację systemu przerzutkowego, zamiast wymieniać cały zestaw.

   Kółka napinające przerzutki

   Te małe, ale kluczowe komponenty są odpowiedzialne za prowadzenie i napinanie łańcucha w przerzutce tylnej. Mogą ulec zużyciu lub uszkodzeniu, zwłaszcza w przypadku rowerów często eksploatowanych w trudnych warunkach. Dostępne są kółka z różnych materiałów, w tym plastikowe czy metalowe, oraz z różnymi łożyskami.

   Obejmy i adaptery przerzutek

   Nie wszystkie ramy rowerowe mają dedykowane miejsce do montażu przerzutki. W takich sytuacjach przychodzą z pomocą obejmy i adaptery. Umożliwiają one zamocowanie przerzutki w miejscu, gdzie standardowo nie byłoby to możliwe. Przy wyborze takich części ważne jest, aby dostosować je do średnicy rury podsiodłowej i typu przerzutki.

   Linki i pancerze

   Linki i pancerze odpowiadają za przekazywanie ruchu z manetki do przerzutki. W przypadku uszkodzenia, zużycia lub utraty precyzji działania, wymiana tych elementów jest kluczowa. Dostępne są w wielu wariantach, różniących się materiałem, grubością czy długością, dopasowane do różnych systemów przerzutkowych.

    foto 1

   Dowiedz się jako pierwszy o nowościach i promocjach!

   Zapisz się do naszego newslettera

   Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.