Kategorie

  Produkty

   Wysyłka i dostawa

   • Ile wynosi koszt przesyłki na terenie Polski?

    Koszt wysyłki na terenie Polski wynosi odpowiednio:

    • Kurier DPD - 14.50 zł
    • InPost Paczkomaty - 14.50 zł
    • Przesyłka pobraniowa +4zł
   • Jakie są sposoby wysyłki

    Zamówiony towar wysyłamy za pośrednictwem wybranego przewoźnika (InPost lub DPD). Istnieje możliwość opłacenia zamówienia przy odbiorze (pobranie) jak i zaraz po złożeniu zamówienia.

   • Jaki jest czas realizacji zamówienia?

    Zamówienia pakowane i wysyłane są codziennie w dni robocze. Czas przygotowania przesyłki zależny jest od produktów, które zostały zamówione. Przy każdym z produktów podana jest informacja o czasie przygotowania przesyłki.

    Przy niektórych produktach widnieje informacja "Kup do godziny... a wyślemy dziś" - oznacza to, że przesyłka wyjeżdża od nas nawet w dniu złożenia zamówienia, przy założeniu wybrania przewoźnika Inpost. Jeśli przy co najmniej jednym z produktów z zamówienia widnieje informacja "Wysyłka 2 dni robocze" należy spodziewać się, że przesyłka zostanie nadana w 24-72h od złożenia zamówienia. Podane zakresy czasu dotyczą wyłącznie dni roboczych.

    Na czas realizacji zamówienia składa się także czas dostawy - przewoźnicy dostępni do wyboru realizacji zamówienia w naszym sklepie deklarują dostawę w przeciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki.

   • Wysyłka na inny adres niż podany przeze mnie podczas rejestracji

    Składając zamówienie system automatycznie wczyta dane adresowe, które podałeś podczas rejestracji. Jeżeli jednak chcesz odebrać przesyłkę pod innym adresem, wystarczy wpisać nowy adres podczas składana zamówienia. Dane zapisane na koncie można także edytować w panelu.

   Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.