Kategorie

  Produkty

   Science in Sport sklep

   Sklep rowerowy - marka Science in Sport

   Science in Sport (SIS) to brytyjska marka zajmująca się produkcją wysokiej jakości suplementów diety i produktów sportowych. SIS jest znana głównie z produkcji suplementów energetycznych dla sportowców, w tym żeli, napojów izotonicznych, proszków do przygotowania napojów, a także batonów i przekąsek.

   Firma została założona w 1992 roku w Saddleworth, w hrabstwie Greater Manchester w Wielkiej Brytanii. Od tamtego czasu stała się jednym z wiodących producentów suplementów diety i produktów sportowych na świecie, z obecnością w ponad 50 krajach.

   SIS stawia na jakość i innowacyjność swoich produktów, a także na badania naukowe i współpracę z profesjonalnymi sportowcami i zespołami sportowymi na całym świecie. Marka jest oficjalnym dostawcą suplementów diety dla wielu zespołów i organizacji sportowych, w tym British Cycling, Team Sky, USA Cycling, Cycling Australia i wielu innych.

   Warto zauważyć, że SIS posiada również linie produktów dla osób aktywnych, które nie są profesjonalnymi sportowcami, ale chcą poprawić swoją wydolność i osiągnięcia w codziennym treningu.

   Dowiedz się jako pierwszy o nowościach i promocjach!

   Zapisz się do naszego newslettera

   Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.